Biuro – rezerwacje toru: 604 640 023

Get Adobe Flash player

KGP - klasyfikacja

Klasyfikacja generalna Karting Grand Prix 2010

Klasa szkolno-młodzieżowa


Klasa MINI

Lp.  Imię i nazwisko     Rundy - punkty     Suma
1. Arkadiusz Sądowicz - 12p/12p/12p/9p/12p/12p/12p/12p - 93p
2. Kacper Szczurek - 9p/10p/10p/12p/10p/10p/10p/10p - 81p
3. Maria Golec - 8p/6p/6p/5p/7p/8p/4p/6p - 50p
3. Dawid Jakubas - 2p/0p/7p/7p/9p/9p/8p/8p - 50p
5. Joanna Niedojadło - 10p/9p/9p/10p/0p/0p/0p/0p - 38p
6. Gabryś Skrzypek - 0p/0p/0p/8p/8p/0p/9p/9p - 34p
7. Emilka Flegel - 3p/7p/4p/4p/0p/6p/3p/4p -31p
8. Mateusz Topór - 7p/5p/5p/2p/6p/0p/0p/0p - 25p
9. Michał Kiwior - 0p/0p/0p/0p/0p/7p/5p/5p - 17p
10. Krzysztof Babicz - 0p/8p/8p/0p/0p/0p/0p/0p - 16p
11. Maks Kender - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/7p/7p - 14p
12. Gabrysia Leskiw - 0p/0p/0p/6p/0p/0p/6p/0p - 12p
13. Karol Panek - 0p/0p/0p/0p/4p/3p/2p/3p - 12p
14. Bartosz Babicz - 1p/4p/3p/0p/0p/0p/0p/0p - 8p
15. Bartek Baszczowski - 0p/0p/0p/0p/3p/4p/1p/0p - 8p
16. Karol Leskiw - 0p/0p/0p/1p/5p/0p/0p/0p - 6p
17. Mikołaj Dynarowicz - 6p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 6p
18. Damian Papuga - 0p/3p/2p/0p/0p/0p/0p/0p - 5p
19. Kacper Krakowski - 5p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 5p
20. Oliwia Styrkowiec - 0p/0p/0p/0p/0p/5p/0p/0p - 5p
21. Bartek Wałcawik - 4p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 4p
22. Zuzanna Wiatr - 0p/0p/1p/0p/0p/0p/0p/2p - 3p
23. Franciszek Garbień - 0p/2p/1p/0p/0p/0p/0p/0p - 3p
24. Bernard Jamróz - 0p/0p/0p/3p/0p/0p/0p/0p - 3p
25. Igor Blecharski - 0p/0p/0p/0p/0p/2p/0p/0p - 2p
26. Wiktor Blecharski - 0p/0p/0p/0p/0p/1p/0p/0p - 1p
27. Małgorzata Rzucidło - 1p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 1p
28. Kamila Fus - 0p/0p/1p/0p/0p/0p/0p/0p - 1p
29. Klaudia Piorun - 0p/0p/1p/0p/0p/0p/0p/0p - 1p
30. Alan Migoń - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/1p/0p - 1p



 

Klasa MŁODZIK

Lp.  Imię i nazwisko   Rundy - punkty   Suma
1. Michał Topór - 8p/10p/10p/12p/12p/12p/9p/9p - 82p
2. Mateusz Jakubas - 12p/12p/8p/8p/8p/7p/8p/12p - 75p
3. Piotr Dembiński - 9p/8p/9p/9p/10p/10p/11p/8p - 74p
3. Maciej Burnóg - 7p/9p/12p/10p/9p/6p/11p/10p - 74p
5. Jagoda Zając - 10p/7p/7p/6p/0p/9p/0p/0p - 39p
6. Kacper Szczurek - 0p/0p/0p/7p/6p/5p/5p/6p - 29p
7. Krzysztof Witek - 5p/0p/6p/1p/4p/1p/3,5p/4p - 24,5p
8. Jakub Kłęk - 0p/0p/0p/0p/0p/8p/6p/7p - 21p
9. Filip Seweryn - 6p/0p/5p/0p/0p/2p/0p/0p - 13p
10. Krzysztof Babicz - 4p/6p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 10p
11. Paweł Królicki - 0p/5p/0p/5p/0p/0p/0p/0p - 10p
12. Maks Kender - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/3,5p/5p - 8,5p
13. Oskar Kaczmarczyk - 0p/0p/0p/3p/5p/0p/0p/0p - 8p
14. Arkadiusz Sądowicz - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/7p/0p - 7p
15. Joanna Niedojadło - 0p/0p/0p/0p/7p/0p/0p/0p - 7p
16. Kevin Kozioł - 0p/0p/0p/4p/0p/0p/0p/0p - 4p
17. Klaudia Styrkowiec - 0p/0p/0p/0p/0p/4p/0p/0p - 4p
18. Julia Kołaszczyńska - 0p/0p/0p/0p/0p/3p/0p/0p - 3p
19. Mikołaj Nowak - 0p/0p/0p/0p/3p/0p/0p/0p - 3p
20. Klaudia Drewko - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/2p/0p - 2p
21. Alex Kozioł - 0p/0p/0p/2p/0p/0p/0p/0p - 2p
22. Andrzej Zając - 0p/0p/0p/0p/0p/1p/0p/0p - 1p



Klasa JUNIOR

Lp.  Imię i nazwisko   Rundy - punkty   Suma
1. Bartłomiej Mleczko - 0p/0p/12p/12p/10p/12p/6,5p/6p - 58,5p
2. Radosław Mleczko - 0p/0p/10p/10p/12p/9p/5p/8p - 54p
3. Monika Mazur - 9p/12p/0p/0p/8p/0p/8p/10p - 47p
4. Katarzyna Zając - 0p/10p/8p/0p/0p/8p/6,5p/7p - 39,5p
5. Mateusz Bartsch - 0p/0p/0p/0p/0p/10p/9p/12p - 31p
6. Szymon Mika - 0p/0p/9p/9p/9p/0p/0p/0p - 27p
7. Michał Zając - 12p/0p/0p/0p/0p/0p/12p/0p - 24p
8. Julian Kautsch - 8p/0p/0p/0p/0p/7p/0p/9p - 24p
9. Mateusz Rzucidło - 10p/0p/0p/0p/0p/0p/10p/0p - 20p
10. Paulina Leskiw - 0p/0p/7p/8p/0p/0p/0p/0p - 15p
11. Damian Sztajnhof - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/4p/5p - 9p
12. Adrian Grajny - 0p/9p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 9p
13. Konrad Wacławik - 7p/0p/0p/0p/0p/0p/0p/0p - 7p
14. Mikołaj Pająk - 0p/0p/0p/7p/0p/0p/0p/0p - 7p
15. Adrian Więcek - 0p/0p/0p/6p/0p/0p/0p/0p - 6p
16. Marcin Paradowski - 0p/0p/0p/0p/0p/0p/3p/0p - 3p



Klasa POPULARNA - OPEN

Lp.  Imię i nazwisko   Rundy - punkty   Suma
1. Tomasz Gurgul - 0p/12p/12p/10p/12p/6p - 52p

2. Maciej Burnóg - 12p/4p/8p/5p/7p/8p - 44p
3. Paweł Leskiw - 0p/10p/9p/9p/10p/4p - 42p
4. Mateusz Jakubas - 10p/1p/6p/3p/4p/12p - 36p
5. Michał Topór - 9p/1p/5p/4p/5p/10p - 34p
6. Piotr Dembiński - 6p/6p/0p/8p/8p/0p - 28p
7. Sebastian Frączek - 0p/5p/10p/0p/9p/0p - 24p
8. Dariusz Madura - 0p/8p/7p/7p/0p/0p - 22p
9. Mariusz Warias - 4p/9p/3p/0p/6p/0p - 22p
10. Monika Mazur - 8p/0p/0p/6p/0p/0p - 14p
11. Julian Kautsch - 7p/0p/0p/0p/0p/7p - 14p
12. Szymon Mika - 0p/0p/0p/12p/0p/0p - 12p
13. Filip Seweryn - 0p/3p/1p/1p/1p/3p - 9p
14. Jakub Ślusarczyk - 0p/7p/0p/0p/0p/0p - 7p
15. Michał Wilkosz - 0p/0p/0p/0p/0p/5p - 5p
16. Tomasz Ćwiklik - 5p/0p/0p/0p/0p/0p - 5p
17. Mateusz Śliwa - 0p/0p/4p/0p/0p/0p - 4p
18. Krzysztof Witek - 0p/0p/0p/0p/2p/2p - 4p
19. Florian Burnóg - 0p/0p/0p/0p/3p/0p - 3p
20. Konrad Wacławik - 3p/0p/0p/0p/0p/0p - 3p
21. Marcin Golec - 0p/1p/1p/0p/0p/0p - 2p
22. Marcin Bibro - 0p/0p/0p/2p/0p/0p - 2p
23. Tomasz Burnóg - 0p/0p/2p/0p/0p/0p - 2p
24. Arkadiusz Abram - 0p/2p/0p/0p/0p/0p - 2p
25. Dawid Przybyło - 2p/0p/0p/0p/0p/0p - 2p
26. Paweł Budzik - 0p/0p/0p/1p/0p/0p - 1p
27. Przemysław Tomasik - 0p/0p/1p/0p/0p/0p - 1p
28. Kamil Zyznar - 0p/0p/1p/0p/0p/0p - 1p
29. Oskar Kaczmarczyk - 0p/0p/1p/0p/0p/0p - 1p
30. Michał Żurowski - 0p/0p/1p/0p/0p/0p - 1p
31. Maciej Kuczek - 0p/0p/1p/0p/0p/0p - 1p
32. Bartłomiej Dudek - 0p/1p/0p/0p/0p/0p - 1p
33. Łukasz Smajdor - 0p/1p/0p/0p/0p/0p - 1p
34. Paweł Piorun - 0p/1p/0p/0p/0p/0p - 1p
35. Marek Bryndal - 0p/1p/0p/0p/0p/0p - 1p
36. Katarzyna Siwiec - 0p/1p/0p/0p/0p/0p - 1p
37. Łukasz Fus - 0p/1p/0p/0p/0p/0p - 1p
38. Jarosław Wawrzkiewicz - 0p/1p/0p/0p/0p/0p - 1p
39. Sebastian Fijołkowski -1p/0p/0p/0p/0p/0p - 1p
40. Katarzyna Baran - 1p/0p/0p/0p/0p/0p - 1p
41. Rafał Blechowski - 0p/0p/0p/0p/1p/0p - 1p
42. Hemmo Stuut - 0p/0p/0p/0p/1p/0p - 1p
43. Klaudia Drewko - 0p/0p/0p/0p/1p/0p - 1p
45. Grzegorz Matykiewicz - 0p/0p/0p/0p/1p/0p - 1p
45. Deamy Stuut - 0p/0p/0p/0p/1p/0p - 1p


Share

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Podstawa prawna

Przyjęcie procedury pozyskiwania zgody na stosowanie  cookies wynika z przepisów znowelizowanej ustawy Prawa Telekomunikacyjnego, która wchodzi w życie 22 marca 2013 roku. Nowelizacja ta bazuje na ogólnych wytycznych Parlamentu Europejskiego, jednak poszczególne kraje Unii Europejskiej samodzielnie wypracowują przepisy szczegółowe. Podobna nowelizacja, jaka ma miejsce teraz w Polsce, nastąpiła już w innych krajach europejskich, jak Wielka Brytania czy Francja.

Najważniejszą zmianą w Prawie Telekomunikacyjnym zarówno z punktu widzenia użytkowników sieci, jak i przedsiębiorców z branży internetowej, jest art. 173 dotyczący  cookies („ciasteczek”). Celem tej zmiany jest zwiększenie świadomości internautów na temat stosowanych technologii gwarantujących dostarczanie treści lepiej dostosowane do ich preferencji i zainteresowań. Obowiązująca od 22 marca procedura zakłada potrzebę uzyskania przez właścicieli serwisów internetowych zgody internautów na przechowywanie i stosowanie cookies. Zgoda ta może być wyrażona poprzez ustawienia przeglądarki bądź aplikacji, w takiej sytuacji serwisy internetowe muszą uprzednio poinformować internautów o stosowaniu  cookies.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska w trosce o sprawny przebieg wdrożenia nowych przepisów oraz dbając o edukację internautów przygotował zestaw wytycznych dla serwisów pomagających im w wywiązaniu się z nowych obowiązków, a do internautów stworzył stronę www.wszystkoociasteczkach.pl, która pełniej tłumaczy mechanizmy związane z cookies.

Z pełnym brzmieniem znowelizowanej ustawy Prawa Telekomunikacyjnego można się zapoznać na stronie: http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2012/1445

cennik

 

Zapraszamy

ul. Kochanowskiego 30
-były teren ZAKŁADÓW MECHANICZNYCH
GPS: 50 0' 27" N, 20 57' 20" E

tel. +48 604 640 023

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek
15:00 - 22:00

sobota - niedzela
11:00 - 23:00

Rekordy toru

Klasa MINI - 4,5 KM
1. Maciej Gładysz - 34,80
2. Piotr Protasiewicz - 35,20
3. Izabela Bułka - 35,95
4. Bartosz Grzywacz - 36,20
5. Iwo Postawa - 36,43

 

Klasa SZKOLNO-MŁODZIEŻOWA - 6,5 KM
1. Jakub Oracz - 34,31
2. Erik Neidhardt - 35,30
3. Tomasz Górski - 35,33
4. Kacper Kajmowicz - 35,35
5. Michał Zając - 35,49

Klasa OPEN - 9 KM
1. Erik Neidhardt - 33,22
2. Adrian Dziurdzia - 33,34
3. Jakub Oracz - 33,37
4. Kacper Kajmowicz - 34,24
5. Jan Dziedzic - 34,24

Ostatnie galerie

SWS-tor baner official track

logo PROkarting logo poziom

 karting-www-amo

logoPolskiKarting

logoRallyandRace

 

stat4u

Patronaty akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa"

02 logo kolor pion M rgbleliwka logopowiat logo-pzm logomord logo nowe straż logo psp logo Województwo Małopolskie MSiT LOGO logo minister edukacjikrbrd-logo-1

Our website is protected by DMC Firewall!